Hodowla kotów Ragdoll

Szukasz spokojnego, zrównoważonego, a przy tym przyjacielskiego pupila? Nasza hodowla kotów rasy Ragdoll – Bonito Gato jest miejscem, w którym znajdziesz przyjaciela na lata. Przepięknie umaszczone, o uroczym pyszczku i najpiękniejszych kocich oczach szybko skradną Twoje serce! Koty Ragdoll są niezwykle uczuciowe i dostojne. Wyróżniają się spokojnym charakterem i uległością. Są jednak bardzo towarzyskie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i odwiedzin naszej hodowli kotów Ragdoll w Poznaniu!


Niezwykła rasa kota Ragdoll

Hodowla kotów rasy Ragdoll Bonito Gato ma w swojej ofercie najpiękniejszych przedstawicieli tej rasy. Jakie są ich znaki rozpoznawcze? Przede wszystkim:

  • szeroka klatka piersiowa,
  • ciemniejszy pyszczek, ale biały podbródek,
  • cieniowane miejsca na łapach i ogonie
  • śliczne niebieskie oczy.

Koty Ragdoll z naszej hodowli mają też cudowny charakter. Jeśli chcesz przekonać się na własne oczy, jak zachowuję się urocze kocięta tej rasy, to zapraszamy do odwiedzin. Jeśli jednak interesuje Cię krótki opis rasy kotów Ragdoll, to musisz wiedzieć, że są one uczuciowe i mocno zżywają się ze swoim opiekunem. Nie są natrętne, ale cenią towarzystwo człowieka i innych zwierząt. Dodatkowo można je określić mianem oddanych i ciekawskich, a w porównaniu do kotów innych ras są o wiele bardziej pokojowo nastawione, co czyni je wyjątkowymi przyjaciółmi człowieka.

Koty Ragdoll z hodowli Bonito Gato

Nasza hodowla kotów w Poznaniu oddaje kocięta rasy Ragdoll, które są odrobaczone i zaszczepione. Są po prostu gotowe do zamieszkania w waszych domach! Ragdoll z hodowli jest przyzwyczajony do obecności człowieka i innych zwierząt. Chcesz zapoznać się ze szczegółami procesu zakupu? Interesuje Cię cena kotów rasy Ragdoll z naszej hodowli w Stolicy Wielkopolski? Serdecznie zapraszamy do kontaktu i osobistych odwiedzin. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania!

Prowadzimy hodowlę Ragdolli, ale znajdziesz u nas również inne popularne kocie rasy. Zajrzyj koniecznie na strony:

Szukasz kotka Ragdoll, albo innego spokojnego i towarzyskiego pupila? Zapraszamy do nas!