Kocięta Maine Coon – hodowla

Szukasz majestatycznego kota o cudownym charakterze? Wybierz Maine Coon z hodowli w Poznaniu! Zyskasz przyjaznego i zrównoważonego towarzysza.

Kocięta Maine Coon z hodowli Bonito Gato wyróżniają się łagodnością i delikatnością. Bez problemu zaadaptują się też do nowego miejsca. W końcu koty rasy Maine Coon najlepiej czują się przy swoim człowieku! Przywiązują się do swojego opiekuna i są bardzo lojalne. Są też tolerancyjne i uwielbiają spędzać czas na zabawach. Niektórzy mówią, że mają psi charakter, bo z chęcią nauczą się nowych sztuczek, chodzenia na smyczy i nie lubią być same. Co ciekawe, nie boją się wody! Futro Maine Coona wymaga pielęgnacji, ale skutecznie chroni kota przed wilgocią, zimnem i wiatrem. Z kolei pędzelki na uszach przywodzą na myśl rysia. Chcesz zyskać kociego przyjaciela, który świetnie odnajdzie się w Twoim towarzystwie? Zdecydowanie warto rozważyć kupno kociaka rasy Maine Coon z naszej hodowli w stolicy Wielkopolski. Zapraszamy do odwiedzin, podczas których na własne oczy zobaczysz, jak zachowują się te wyjątkowe kocięta.

Maine Coon z hodowli w Wielkopolsce – koty uwielbiające ludzi

Maine Coon z poznańskiej hodowli kotów Bonito Gato to wesołe, pięknie umaszczone kocięta. Gdybyśmy mieli skrótowo przedstawić opis tej rasy, to z pewnością warto podkreślić, że mają one wyjątkowy charakter i kochają towarzystwo nieco starszych dzieci. Sprawdzą się również jako towarzysz dla seniora. Wszystkie koty rasy Maine Coon (i nie tylko) przechodzą u nas badanie w kierunku popularnych schorzeń i są wolne od jakichkolwiek dolegliwości zdrowotnych. Nasza hodowla w Poznaniu cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośników kotów rasy Maine Coon! Specjalizujemy się również w dwóch innych rasach, koniecznie zajrzyj na:

Hodowla Maine Coon w Poznaniu to miejsce, gdzie zakupisz przepiękne koty domowe o gołębim sercu! Zapraszamy!

Kotka Maine Coon niebieska Abi wita w rodzinie!

Kotka Maine Coon czarny dym Basti wita w rodzinie!